התקנת טלויזיה על הקיר

כל המידע המקצועי על התקנת טלויזיה על הקיר

בעלי מקצוע

התקנת טלויזיה על הקיר הופכת נפוצה יותר עבור בעלי בתים שרוצים יותר מקום בסלונים שלהם. למעשה, הרכבות על הקירות פופולריות למדי מכיוון שהן תופסות מעט מאוד מקום. הם מציעים גם נוף ללא הפרעה לטלוויזיה. אולם לפני שתתקין אחד כזה, עליך לשקול גורמים מסוימים שישפיעו על איכות הביצועים של מערכת הבידור החדשה שלך.
הדבר הראשון שעליכם לקחת בחשבון בכל הנוגע לתוספות קיר הוא המקום בו אתם מתכננים לעלות עליו. ייתכן שתרצה להרכיב אותו בחדר הראשי שלך, למקרה שיש לך טלויזיה גדולה שצריכה להיות ממוקמת במרכז. אך אם יש לך אחד קטן יותר בפינה, עליך לבחור אזור ללא הפרעה להתקנתו. בחר נקודה שלא תגרום לסנוור או ליצור צללים על המסך. זה ימנע מהטלויזיה שלך להתעמעם בגלל האור המשתקף מהקיר.
גורם חשוב נוסף שעליך לקחת בחשבון הוא משקל הטלוויזיה. אם אתה מתכוון להתקין אותו בקיר שלך, ודא שאתה בוחר דרישת משקל ספציפית.

התקנת טלויזיה על הקיר – טיפים

משקל הטלויזיה צריך להתאים לקיבולת תושבות ההרכבה בהן אתה משתמש. אחרת, הטלויזיה שלך עלולה להיות לא יציבה ואתה עלול לפגוע בה.
שקול את מספר מסכי הטלויזיה שתעלה. מומלץ לרכוש מערכת הר טלויזיה המציעה מיקומים אופקיים ואנכיים מרובים. אם אתה מתכנן להרכיב טלויזיה אחת בלבד, תוכל להתקין אותה בקלות באמצעות סוגר טלוויזיה.
בחר פלטפורמת הרכבה מתאימה. בניגוד לסוגי הרכבה אחרים, סוגרי קיר לטלויזיה אינם גמישים כמו סוגרי הרכבה שטוחים. פירוש הדבר שעליך להשתמש בסוגר חזק, אחרת אתה עלול לפגוע בטלויזיה שלך.

עליכם לקבוע אם אתם רוצים שהטלויזיה תנוח על הרצפה, במצב מוגדר או על פלטפורמה מוגבהת.
לאחר שבחרתם במערכת ההרכבה הנכונה, הגיע הזמן לבדוק את אפשרויות הכבלים וההתחברות. וודא כי לטלויזיה שלך יש מספיק כוח לפעול כרגיל. קבע אם תוכל להשיג כבל טלויזיה חדש מהספק שלך.
מחפשים הנדימן? למגוון תיקונים על ידי איש מקצוע לחצו https://www.9911.co.il/

איך להתקין טלויזיה לבד?

זכור לקחת בחשבון את המרחק בין הקיר לנקודת ההרכבה. אם אתה גר בעיר גדולה, רוב הספקים מציעים אפשרויות הרכבה על הקיר או אפשרויות מימון עבור הרכבה על הקיר.
ברגע שאתה יודע מה המשקל המקסימלי שאתה יכול לצרף בבטחה לטלוויזיה, תוכל לעבור למציאת חתיכה. ברגי הטלויזיה שלך צריכים להיות נגישים ונגישים בקלות. אתה צריך גם למצוא חתיך בקיר שנמצא ישירות מעל הטלויזיה שלך. זה יבטיח שהטלויזיה תותקן כהלכה.

לאחר שמערכת ההרכבה פועלת, בדוק אותה. אם הצלחת להתקין את הטלויזיה בהצלחה בקיר, מזל טוב. עם זאת, אם הקיר אינו חזק מספיק כדי שהתקנת הטלויזיה כהלכה, עליכם למצוא אפשרות נוספת להרכבה על הקיר. תמיד מומלץ לפנות לעזרה מקצועית כאשר אתה שוקל התקנה בפעם הראשונה.
אם אתה שוקל להרכיב את הטלויזיה שלך על הקיר באמצעות סרט דו צדדי, חשוב לדעת שההתקנה עשויה להיות לא חלקה כמו שאתה חושב. לקלטת דו צדדית יש נטייה למשוך את הר הקיר לחריצים, מה שגורם לכך שהוא לא יציב. במקום להשתמש בקלטת דו צדדית, כדאי לנסות להרכיב לעץ. עץ הוא חומר חזק בהרבה אשר יבטיח כי הקיר נתמך כראוי.

התקנת טלויזיה על הקיר

מה חשוב לדעת לפני ההתקנה?

לפני התקנת הרכבה לטלוויזיה, תצטרך גם להחליט אם אתה מעדיף סוגריים פתוחים או סגורים. סוגריים פתוחים מאפשרים יותר מקום לתנועה. עם זאת, הם אינם מספקים תמיכה רבה. סוגריים סגורים בדרך כלל קלים יותר להתקנה מכיוון שהם מספקים תמיכה מסוימת. לפני ההתקנה, וודא כי התושבות מוברגות לחתיכים בקיר. אם לא, אתה עלול למצוא את עצמך עם סוגריים לא אחידים שבהחלט יגרמו לכמה בעיות.
לאחר שהחלטת באיזה סוג הר תשתמש, השלב הבא הוא מציאת המיקום הנכון. באופן אידיאלי, המקום הטוב ביותר להרכיב את הטלויזיה הוא מעל גובה הראש. אם זה לא אפשרי, הקפד לסמן על הקיר שלך איפה אתה מתכנן לעלות אותו. לאחר מכן תוכל לבצע מדידות ולוודא כי סוגרך יתאים למקום המיועד. זכרו לאפשר אוורור.

התקנת טלויזיה על הקיר יכולה להיות משימה די קלה כשיש לך את הכלים הנכונים ומעט סבלנות. קח בחשבון תמיד את משקל הטלויזיה כדי שהיא לא תתנדנד יותר מדי בזמן הרכבה. חשוב להשתמש בכלים הנכונים. עליכם להקפיד למלא אחר כל ההוראות הדרושות בכדי להבטיח את ההתקנה המוצלחת ביותר. התקנת טלויזיה על הקיר היא תמיד משימה מרגשת.