דלתות פנים לשמור על צירים בדלת

כיצד לכוון דלתות פנים מידע מקצועי

B2B בעלי מקצוע

דלתות פנים לעבוד על העיקרון של פתיחה פנימה או החוצה. אם אתה רוצה להבטיח כי הפנים של הבית שלך
הוא אטום כראוי מהסביבה, אתה צריך ללמוד את היסודות של דלתות פנים. על מנת ללמוד
כיצד לכוון דלתות פנים, יהיה צורך להבין תחילה את העקרונות של איך הם עובדים.
כדי להבין כיצד הם פועלים, נקוט בגישה הפשוטה הבאה צעד אחר צעד. זה ייתן לך מבט מעמיק על איך דלתות פנים לעבוד.

כיצד לכוון דלתות פנים מבלי לעשות נזק לדלת

רוב הדלתות הפנימיות יש מנגנון ציר במרכזם. כאשר אתה מסתכל ישר על הדלתות, תבחין כי יש פיר
המשתרע מתחתית הדלת ציר על פיר זה הוא שתי נקודות ציר אשר לנעול יחד.
נקודות ציר אלה נקראות מסגרות. הם עשויים בדרך כלל מעץ מלא או מפלדת מד כבדה, המבטיחה כי הדלתות חזקות מספיק כדי לעמוד בכוח שבו הן נפתחות ונסגרות.
במקרה שלא הצלחתם  לתקן את הדלת שלכם ותם צריכים להזמין בעל מקצוע בתחום המתמחה תיקון דלתות תצטרכו לבדוק מספר בעלי מקצוע ולהתקשר לפחות ל 3 בתחום
לשאול שאלות פשוט מ מחיר האם הוא תושב המקום ניסיון ולשלוח תמונה ברורה של סוג התקלה בדלת טיפ חשוב שיכול לעזור לכם במחיר ולמצוא בעל מקצוע אמין ומקצועי בתחום.

דלתות פנים לשמור על צירים בדלת

הצירים על הדלתות נועדו לאפשר לדלתות להיפתח בכיוון אחד בלבד – לכיוון הדלת שלפניכם. כדי ללמוד כיצד לכוון דלתות פנים,
היה צורך לך להסתכל על הצירים ונקודות החיבור שלהם. המרחק בין שתי הנקודות הללו מכונה "מורטיז וטנון". מומלץ להחליף כל מורטיז טנון שחוקים על הדלתות, שכן הם יהיו נוטים יותר חלודה וקורוזיה אם שחוקים.

דלתות פנים לשמור על צירים בדלת

סוגי מנגנונים לדלת

מנגנוני הנעילה של דלתות פנים נעשים באמצעות שילוב של סיכות וגלגיליות. הפינים ממוקמים בחלק האחורי של הדלת והם ממוקמים על מעיין פיתולים, אשר ממוקם ממש מתחת לצהרים. הגלילים, אשר בדרך כלל קבועים מתחת לדלת, לנוע קדימה ואחורה לאורך שביל לאורך התקרה. הגלילים האלה מקושרים לסיכות בחלק האחורי של הדלתות. כשהדלתות סגורות, הסיכות מאלצות את הגלילים לנוע בכיוון ההפוך לאלה שהדלת פתוחה בה. !.!.!
יש כמה נקודות שאתה חייב לשקול כאשר לומדים כיצד לכוון דלתות פנים. ראשית, אתה צריך לדאוג לכך שאין חסימה בנתיב הדלתות כאשר הם נפתחים או סגורים. יש זמנים שבהם דלתות ממוקמות אחת נגד השנייה, מה שעלול לגרום לכך שהדלתות ייחסמו או יוגבלו. אם זה המקרה, אתה צריך גם להסיר את אחת הדלתות או השני יצטרך להיות מיושר מחדש במקומו.

מתי יש צורך להזמין בעל מקצוע בתחום

חשיבות המרחק

נקודה נוספת שאתה צריך לשקול כאשר לומדים כיצד לכוון דלתות פנים הוא החלל. זה חיוני לך יש מרווח נאות בין הדלתות. החלל מתייחס למרחק, שקיים בין הדלתות הפנימיות זו לזו. זה נכון במיוחד כאשר יש לך דלתות גדולות מדי, אשר ידרוש שטח נוסף. בנוסף, אם יש לך דלתות פנים זכוכית, אתה צריך לוודא כי החלונות אינם חוסמים אותם מפתיחה או סגירה כראוי.

ישנן סיבות שונות מדוע דלתות נתקעות. אחת הסיבות לכך היא כי שולי הדלתות משעממים או פגומים. הקצוות לא יהיו נחמדים כמו שהם צריכים להיות כי הם כבר שחוקים. סיבה נוספת היא כי מסגרת הדלת אינה מחוברת לדלתות. מסגרת הדלת היא לעתים קרובות הסיבה לכך שדלתות אינן פועלות כראוי.

מתי יש צורך להזמין בעל מקצוע בתחום

שתהיה לך שוב תקלה שאתה חושב על איך לכוון דלתות פנים, אתה צריך לדעת את הדברים השונים
שאתה צריך לעשות, כך התוצאה תהיה חלקה ככל האפשר. ראשית, אתה צריך לוודא
כי אין חסימות בדרך של הדלתות. אם יש חסימות, אתה צריך לוודא שאתה להיפטר מהם או אחר הדלתות יתקעו או לסגור את עקבותיהם. לאחר מכן, אתה צריך לבדוק אם מסגרת הדלתות פגומה.